Karavan mı, saray mı?
Otomobil

Karavan mı, saray mı?

Uzun yollar gözünüzü korkutmasın. Yenilenen Airstream Sterling, kara yoluyla seyahati muhteşem bir deneyime dönüştürüyor.

 

Seyahatin bir dönemine damgasını vuran ama şimdilerden unutulmaya yüz tutan yürüyen evler, karavanlar, yeniden yükselişe geçiyor. Amerikan karavan üreticisi Airstream, 2000 yılında mimar ve endüstriyel tasarımcı Christopher C. Deam ile işbirliği yaparak modern klasik Sterling modelini baştan yarattı. Aradan geçen bir düzine yıldan sonra Deam yeniden masa başına geçti ve Sterling'i lüks ve pratik bir mobil yaşam alanı olarak yeniden tasarladı.

 

Yirminci yüzyıl ortası tasarım ikonu Sterling'in dışı alışıldığı üzere parlak alüminyumla kaplı. İç tasarımında yine alüminyumun yanı sıra paslanmaz çelik, yüksek kaliteli deri ve Marimekko döşemelik kumaşlar kullanılmış. Her ayrıntı minimal ve fonksiyonel olmak için düşünülmüş. Airstream Intermational Sterling'in -belki hızda değil ama- lüks ve konforda tek rakibi özel jetler.

 

Airstream International Sterling bir çift kişilik yatak ve tam donanımlı bir banyoya sahip. Mikrodalga fırın da dahil olmak üzere mutfak araçları eksiksiz. Uzun yolculuklar ve rahat molalar için tasarlanan bu muhteşem karavanla yolda olmak gerçek bir ayrıcalık. Elbette Sterling'i çeken otomobilin sürücü koltuğunda olmadığınız sürece. Bir tane istiyorsanız acele etmeyin, 2013 yılında satışa sunulacak yeni nesil Airstream Sterling'in satış fiyatı henüz belirlenmiş değil.

Airstream International Sterling

İZLE
#GQgaraj S1 B2: Kendi 'Motovan' ini Yapmak İsteyenlerin Hayatını Kurtaracak Pratik Çözümler#GQgaraj
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası