Arazideki iş arkadaşınız

Dünyanın en ücra köşesinde, modern hayattan ne kadar uzak olursanız olun, Kanz Field Power Desk ile ofisteki işlerinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

24 Eylül 2012

Arazideki iş arkadaşınız


Şehrin trafik kabusundan, üzerinize gelen beton yığınlarından, bitmeyen ofis karmaşasından ve insanların koşturmacasından bunaldıysanız neden hepsinden uzaklaşıp ıssız bir sahilde, kuytu bir ormanda ya da yemyeşil çayırların ortasında çalışmıyorsunuz? Olmaz demeyin, hemen bir Kanz Field Power Desk 240 seyyar çalışma masası edinin.

Güç sizinle olsun. İki adet 240 Watt/saat GoalZero Sherpa 120 bataryayla donatılmış bu çalışma seyyar masası tüm elektrikli / elektronik aletleriniz için altı saate kadar enerji sağlıyor. Bitmedi, Kanz Field Power Desk dahili iki adet 20W güneş paneliyle altı saatte tamamen şarj oluyor. Hatta daha büyük enerji kullanımı için ekstra bataryalarla desteklenebiliyor. Üstüne üstlük alüminyum ve birinci kalite lamine kontrplak gövdesiyle çok da şık görünüyor.

Ofisle fiziksel bağlarınızı kopartıp, kelimenin tam anlamıyla "dilediğiniz yerde" çalışmak için tek ihtiyacınız bu çalışma masası. Bu bir hayal değil, Kanz Field Power Desk 240, 2 bin 495 dolar karşılığında sizin olabilir. Siz yeter ki patronunuzu "dışarıdan" çalışmaya ikna edin.


Kanz Outdoors -  Field Power Desk 240

PlayStation 5 ile İlk Randevu

TEKNOLOJİ | PlayStation 5 ile İlk Randevu

Dijital İsviçre Çakısı

TEKNOLOJİ | Dijital İsviçre Çakısı

Akıllı Saat Dünyasının Yeni Üyesi

TEKNOLOJİ | Akıllı Saat Dünyasının Yeni Üyesi

Apple Yeni iPhone SE 2020 ile Karşımızda!

TEKNOLOJİ | Apple Yeni iPhone SE 2020 ile Karşımızda!

Evde Hayatınızı Kolaylaştıracak Akıllı ve Pratik Tasarımlar

TEKNOLOJİ | Evde Hayatınızı Kolaylaştıracak Akıllı ve Pratik Tasarımlar

#GQEvde: Uzaktan Çalışanlar için Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Cihazlar

TEKNOLOJİ | #GQEvde: Uzaktan Çalışanlar için Hayatı Kolaylaştıran Teknolojik Cihazlar

Daha Fazla Göster