Arazideki iş arkadaşınız

Dünyanın en ücra köşesinde, modern hayattan ne kadar uzak olursanız olun, Kanz Field Power Desk ile ofisteki işlerinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

24 Eylül 2012

Arazideki iş arkadaşınız


Şehrin trafik kabusundan, üzerinize gelen beton yığınlarından, bitmeyen ofis karmaşasından ve insanların koşturmacasından bunaldıysanız neden hepsinden uzaklaşıp ıssız bir sahilde, kuytu bir ormanda ya da yemyeşil çayırların ortasında çalışmıyorsunuz? Olmaz demeyin, hemen bir Kanz Field Power Desk 240 seyyar çalışma masası edinin.

Güç sizinle olsun. İki adet 240 Watt/saat GoalZero Sherpa 120 bataryayla donatılmış bu çalışma seyyar masası tüm elektrikli / elektronik aletleriniz için altı saate kadar enerji sağlıyor. Bitmedi, Kanz Field Power Desk dahili iki adet 20W güneş paneliyle altı saatte tamamen şarj oluyor. Hatta daha büyük enerji kullanımı için ekstra bataryalarla desteklenebiliyor. Üstüne üstlük alüminyum ve birinci kalite lamine kontrplak gövdesiyle çok da şık görünüyor.

Ofisle fiziksel bağlarınızı kopartıp, kelimenin tam anlamıyla "dilediğiniz yerde" çalışmak için tek ihtiyacınız bu çalışma masası. Bu bir hayal değil, Kanz Field Power Desk 240, 2 bin 495 dolar karşılığında sizin olabilir. Siz yeter ki patronunuzu "dışarıdan" çalışmaya ikna edin.


Kanz Outdoors -  Field Power Desk 240

Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

TEKNOLOJİ | Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

İhtiyaç Dünyanızın Yeni Üyesi: Apple Card

TEKNOLOJİ | İhtiyaç Dünyanızın Yeni Üyesi: Apple Card

The Last of Us 2 İçin Geri Sayım Başladı

TEKNOLOJİ | The Last of Us 2 İçin Geri Sayım Başladı

Kevin Durant ve Master & Dynamic’in Yeni İş Birliği: MW65

TEKNOLOJİ | Kevin Durant ve Master & Dynamic’in Yeni İş Birliği: MW65

2019 Yılının En İyi Kablosuz Kulaklıkları

TEKNOLOJİ | 2019 Yılının En İyi Kablosuz Kulaklıkları

Daha Fazla Göster