Arazideki iş arkadaşınız

Dünyanın en ücra köşesinde, modern hayattan ne kadar uzak olursanız olun, Kanz Field Power Desk ile ofisteki işlerinizi kesintisiz sürdürebilirsiniz.

24 Eylül 2012

Arazideki iş arkadaşınız


Şehrin trafik kabusundan, üzerinize gelen beton yığınlarından, bitmeyen ofis karmaşasından ve insanların koşturmacasından bunaldıysanız neden hepsinden uzaklaşıp ıssız bir sahilde, kuytu bir ormanda ya da yemyeşil çayırların ortasında çalışmıyorsunuz? Olmaz demeyin, hemen bir Kanz Field Power Desk 240 seyyar çalışma masası edinin.

Güç sizinle olsun. İki adet 240 Watt/saat GoalZero Sherpa 120 bataryayla donatılmış bu çalışma seyyar masası tüm elektrikli / elektronik aletleriniz için altı saate kadar enerji sağlıyor. Bitmedi, Kanz Field Power Desk dahili iki adet 20W güneş paneliyle altı saatte tamamen şarj oluyor. Hatta daha büyük enerji kullanımı için ekstra bataryalarla desteklenebiliyor. Üstüne üstlük alüminyum ve birinci kalite lamine kontrplak gövdesiyle çok da şık görünüyor.

Ofisle fiziksel bağlarınızı kopartıp, kelimenin tam anlamıyla "dilediğiniz yerde" çalışmak için tek ihtiyacınız bu çalışma masası. Bu bir hayal değil, Kanz Field Power Desk 240, 2 bin 495 dolar karşılığında sizin olabilir. Siz yeter ki patronunuzu "dışarıdan" çalışmaya ikna edin.


Kanz Outdoors -  Field Power Desk 240

Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

TEKNOLOJİ | Kararsız Kalanlar için Karşılaştırdık: iPhone XS vs. iPhone XR

iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

TEKNOLOJİ | iPhone için En İyi Alternatif Şarj Kabloları

Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

TEKNOLOJİ | Müzik Zevkinizi Doruğa Çıkaracak 7 Kulaklık

Sony PlayStation 5’den Yeni Haber Var

TEKNOLOJİ | Sony PlayStation 5’den Yeni Haber Var

Leica Sofort Yeni Rengiyle Geliyor

TEKNOLOJİ | Leica Sofort Yeni Rengiyle Geliyor

Sony Playstation 1 Minyatür Versiyonuyla Geri Dönüyor

TEKNOLOJİ | Sony Playstation 1 Minyatür Versiyonuyla Geri Dönüyor

Daha Fazla Göster