Jawbone sese renk katıyor

Jambox Remix bir bluetooth hoparlör. Ama sadece sizin istediğiniz model ve renkte...

24 Ağustos 2012

Jawbone sese renk katıyor

Tasarım dünyasında "kişiye özel" ya da bir diğer adıyla "custom" objelerin tasarlanması ve üretilmesi artık bir klasik haline geldi. Bugün gardırobunuzdaki gömlekten, cep telefonunuzun ekranına ve hatta kişiye özel sandviçlere kadar her şey kişiye özel, her şey bireysel. Furyaya en son katılanlardan biri Jawbone oldu. Daha önce çıkardıkları Jambox bluetooth hoparlöre yepyeni bir özellik ekleyerek artık kişiye özel bir tasarım objesi haline getirdiler.

Yenilenen ve Jambox Remix adıyla yeniden satışa sunulan hoparlörün üst ve alt bölümünde bulunan kapakları dokuz farklı renkte, ön bölümünde bulunan mazgala benzeyen bölümü de 13 farklı renk ve 4 farklı tasarımla beraber tercih edebiliyorsunuz. Ön bölüm paslanmaz çelikten üretildiği için yıpranma derdi yok.

Jambox Remix'in sitesinde "müzik kutunuzun" size özel tasarımını kaydederek saklayabildiğiniz gibi Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya araçlarından da paylaşabiliyorsunuz. Jawbone hoparlörün piyasaya çıkış fiyatını değiştirmemiş ve 200 dolarda sabitlemiş. Şimdilik sadece Klout kullanıcılarının ve daha önce Jambox alanların özel olarak girebildiği Jambox Remix sitesini 28 Ağustos'tan sonra mutlaka ziyaret edin. 


Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

TEKNOLOJİ | Apple iPhone 11 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

TEKNOLOJİ | En İyi 6 Seyahat Kulaklığı

İhtiyaç Dünyanızın Yeni Üyesi: Apple Card

TEKNOLOJİ | İhtiyaç Dünyanızın Yeni Üyesi: Apple Card

The Last of Us 2 İçin Geri Sayım Başladı

TEKNOLOJİ | The Last of Us 2 İçin Geri Sayım Başladı

Kevin Durant ve Master & Dynamic’in Yeni İş Birliği: MW65

TEKNOLOJİ | Kevin Durant ve Master & Dynamic’in Yeni İş Birliği: MW65

2019 Yılının En İyi Kablosuz Kulaklıkları

TEKNOLOJİ | 2019 Yılının En İyi Kablosuz Kulaklıkları

Daha Fazla Göster