Motosiklette yeni jenerasyon

Şehrin tadını doyasıya çıkartın diye hafif, elektrikli ve kıvrak bir motosiklete ihtiyacınız var.

16 Ağustos 2012

Motosiklette yeni jenerasyon

Yeni jenerasyon motosikletler arasına bir yenisi daha eklendi. Londra merkezli Agility Global tarafından tasarlanan ve üretilen Saietta R ve S olmak üzere iki farklı modelden oluşan bir elektrikli motorsiklet. Saietta'ları üç farklı ana renk (kırmızı, siyah ve beyaz) veya sekiz farklı opsiyonel renkte tercih edebiliyorsunuz. Opsiyonel renklerden bir tanesi krom ve çok şık. 

Saietta R ve S'i diğerlerinden ayıran başlıca özelliği dünyada sadece Formula 1 yarış otomobillerinde kullanılan monokok alaşım kasaya sahip olması. Agility'nin motosikletin ağırlığını hafifletirken gücünü artırarak sürücüye daha fazla sürüş keyfi kazandırmak için özel olarak kullandığı bateri sistemi şu ana kadar dünyada tek. Hafifliği sayesinde (135 kg) daha kısa sürede daha fazla hız kazanan (0 - 100 km 5.5 saniye) Saietta S'in manevra kabiliyeti de onu hantallıktan kurtarıyor. 

Serinin diğer motosikleti Saietta R ise yine aynı kasaya, ağırlığa ve ölçülere sahip fakat ufak bir farkla S'ten önde. Onu bu yarışta öne geçiren güçlendirilmiş motoru. 0'dan 100 km'ye sadece 4 saniyede çıkan Saietta R bu kulvardaki en kısa aks açıklığına sahip olmasıyla da kendi sınıfının en iyisi. 

İleri teknoloji ürünü, hafif ve hızlı bir motorsikletle şehrin sokaklarını arşınlamak nasıl oluyor merak ediyorsanız Agility'yi ziyaret ederek daha fazlasını öğrenebilirsiniz. 


Harley Davidson’un Elektrikli Canavarı: LiveWire

MOTOSİKLET | Harley Davidson’un Elektrikli Canavarı: LiveWire

Indian Motorcycles'ın Yeni Canavarı: FTR 1200

MOTOSİKLET | Indian Motorcycles'ın Yeni Canavarı: FTR 1200

Ducati ve ikonik motosikleti

MOTOSİKLET | Ducati ve ikonik motosikleti

Café Racer’ın kralı geri dönüyor

MOTOSİKLET | Café Racer’ın kralı geri dönüyor

Size has bir motosiklet: Janus

MOTOSİKLET | Size has bir motosiklet: Janus

Daha Fazla Göster