GQ erkeklerine özel

Şehirli erkekler için tasarlanan yakışıklı Fiat 500 GQ, modern bir stil ikonu olmak üzere asfaltla buluşmaya hazır.

23 Mart 2013

GQ erkeklerine özel

Onun tarzı, sizin tarzınız. Geride bıraktığımız Cenevre Otomobil Fuarı'nın sürprizlerinden Fiat 500 GQ, stil sahibi erkekler için tasarlanmış, tam anlamıyla modern bir şehir otomobili. Onunla arapsaçına dönmüş trafikten kolayca sıyrılabilir, aradığınız park yerini anında bulabilir ve bunları yaparken çok da yakışıklı görünebilirsiniz.

 Fiat 500 GQ karbon siyahı ve mat gri olmak üzere iki maskülen renk seçeneğiyle geliyor. GQ erkeklerine özel tasarlanan detayları tarzınızı açıkça belli etmenize olanak sağlıyor. 16 inçlik özel jant kapakları ardında gizlenen fren kaliperleri parlak turuncu renkle vurgulanmış.

Şaşırtıcı genişlikteki iç hacmi ve yine parlak turuncu dikişlerle işli deri koltuk döşemeleri GQ prestijinin altını çiziyor. Onunla trafikteyken bile evde hissedebilirsiniz. Muhtemelen Fiat 500 GQ ile yolculuk ederken tek eksiğiniz bir mobil espresso makinesi olacak.

Fiat 500 GQ konsepti, 0.9 litre Twin Air ve -100 beygir gücünde- 1.4 litre turbo şarjlı da dahil olmak üzere dört motor seçeneğiyle satışa sunulacak.

Genç ve dinamik Fiat 500 GQ, Haziran ayında Avrupa yollarına çıkacak. Modelin farklı motor seçeneklerine bağlı olarak değişecek fiyatı ise henüz açıklanmadı.


Ferrari’nin Yeni Coupe Modeli: Roma

OTOMOBİL | Ferrari’nin Yeni Coupe Modeli: Roma

2019’un En İyi Araçları

OTOMOBİL | 2019’un En İyi Araçları

Geleceğin Otomobili Nissan Ariya

OTOMOBİL | Geleceğin Otomobili Nissan Ariya

Dünyanın İlk Elektrikli Ralli Otomobili: Opel Corsa-e

OTOMOBİL | Dünyanın İlk Elektrikli Ralli Otomobili: Opel Corsa-e

Lexus’un Fütüristik Otomobili: LF-30

OTOMOBİL | Lexus’un Fütüristik Otomobili: LF-30

Volvo’nun Yeni Elektrikli Aracı: XC40 Recharge

OTOMOBİL | Volvo’nun Yeni Elektrikli Aracı: XC40 Recharge

Daha Fazla Göster